Forum Studenckiego Ruchu Naukowego UO serdecznie zaprasza na Przedwiośnie Naukowe UO, które odbywać się będzie w najbliższy wtorek (21.02.) od godziny 9:30 w Studenckim Centrum Kultury.

Przedwiośnie Naukowe to wydarzenie, które ma na celu popularyzację działalności kół naukowych. W tym roku cały dzień można podzielić na trzy części:

SCIENCE SLAM

Kreatywne prezentacje młodych badaczy w walce o miano najciekawszej PRZYJDŹ – POSŁUCHAJ – ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZYCH

Science Slam to konferencja zainicjowana w 2010 r. w Niemczech,  w kolejnych latach stała się coraz bardziej popularna również w Angli, Rosji czy Brazyli, w Polsce odbędzie się po raz pierwszy właśnie w Opolu. Jej uczestnicy – specjaliści z różnych dziedzin, mają za zadanie w ciągu 10 minut przedstawić swoje badania naukowe tak, aby były one jak najbardziej interesujące i zrozumiałe dla publiczności.

WARSZTATY

Przygotowane przez Koła Naukowe – możliwość poszerzenia swojej wiedzy i zastosowania jej w praktyce w zakresie m.in.  mediacji karnych, kuchni molekularnej, życia codziennego w średniowieczu, sceno-pisania… Jest to także okazja do nauczenia się podstaw języka rosyjskiego, czy zagrania w Cashflow!

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4mlhJSCUnsqh7hbh5Gxfne2XgGlba86Mw9YYdmyln0BhfEw/viewform

QUIZ WSZECHWIEDZY

Zbierz drużynę i wygraj nagrody Kofeina 2.0, godz. 20.00

Więcej informacji oraz szczegółowy program można znaleźć na stronie internetowej: www.kn.uni.opole.pl oraz na Facebooku Forum Studenckiego Ruchu Naukowego UO:  https://m.facebook.com/fsrnuo/ i na facebookowym wydarzeniu:

https://m.facebook.com/events/380327772344195?acontext=%7B“ref”%3A”98″%2C”action_history”%3A”null”%7D&aref=98

Pokażmy, że nauką można się takze świetnie bawić!