Szanowni Państwo,

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu zapraszają na spotkanie z konsulem, Panem Bryantem Whitfield, który:
– przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla studentów
– wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny
– odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji – pan Konsul mówi po polsku
15 listopada 2017 roku, środa, godzina 14:30
Politechnika Opolska, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, sala 331
Link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/2010453825903085
Zachęcamy zainteresowanych aby dołączyli do wydarzenia na facebooku.
W spotkaniu wezmą udział studenci którzy uczestniczyli w programach wymiany ze Stanami, więc będzie okazja do zadawania pytań oraz uzyskania szczegółowych informacji.
 
Prelegenci:
Bryant Whitfield, Consul
Bryant Whitfield – Doktor Prawa, ukończył Uniwersytet Prawniczy w Indianie – Indianapolis. Początkowo pracował jako językoznawca języka Rosyjskiego w armii Stanów Zjednoczonych, później jako Senior Agency Field Specialist w State Farm Insurance i Przedsiębiorca w PolyLingua Prduction. Aktualnie Pan Whitfield jest Oficerem Służby Zagranicznej w Departamencie Stanów działający na terenie Krakowa. Posługuje się biegle w języku Rosyjskim i na poziomie podstawowym w języku Niemieckim. Posiada umiejętności w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych, publicznych wystąpień, publicznych relacji oraz w zakresie, projektowania graficznego.
Małgorzata Rzepka, studencki ambasador w Opolu
Studentka Politechniki Opolskiej na kierunku fizjoterapii. Minione wakacje spędziła w Stanach Zjednoczonych pracując na amerykańskim campie. Po zakończeniu pracy wraz z ósemką znajomych zwiedziła Karoliną Północną, Hilton Head Island, Tybee Island, Jekyll Island, Daytona Beach, Orlando, Clearwater Beach, Miami,  Miami Beach – Floryda, Key West, Waszyngton, Nowy York.


Osoba kontaktowa:
Małgorzata Rzepka
667 200 788