Kilka słów o wykładzie:

Makieta i etykieta spotkań to praktyczne spojrzenie na zbiór zasad savoir-vivre, które nie są tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.
Prelekcja ma na celu przedstawienie podstawowych form towarzyskich i reguł grzecznościowych, które pozwolą zrobić dobre “pierwsze wrażenie”, a także odnaleźć się w etykiecie świata biznesu, polityki i dyplomacji. Poczucie pewności siebie w kontaktach interpersonalnych jest również doskonałym elementem negocjacji, rozmów biznesowych, czy zarządzania zespołem.

Prowadzący:
Maciej Kochański – rzecznik prasowy Uniwersytetu Opolskiego, asystent rektora Uniwersytetu Opolskiego oraz pełnomocnik ds. studenckich, trener, nauczyciel i zapalony społecznik. Członek rady fundacji Instytutu Rozwoju Kompetencji Społecznych. W latach 2015-2016 członek Rady Wykonawczej oraz Rzecznik Prasowy Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Od najmłodszych lat aktywnie wspierał wiele instytucji pozarządowych zbierając doświadczenia w zarządzaniu organizacjami non profit. Jego obszarami zainteresowań są głownie te związane z komunikacją, PR, zarządzaniem zespołem zadaniowym oraz tworzenie i wykorzystanie zespołów kreatywnych. Praktyk, szukający oparcia swoich tez w bibliotece.

Wykład odbędzie się w Auli Błękitnej Collegium Maius Uniwersytetu Opolskiego, przy pl. Kopernika 11A, w dniu 13.12.2018 roku, w godz. 16:00-18:00.

Strona www: http://kariera.uni.opole.pl/makieta-i-etykieta-spotkan-13-12-2018/

Zapisy: https://badania.uni.opole.pl/index.php/619354?lang=pl,

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/332535123994933/